Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīriešu erogēnās zonas

Sievietes nereti sūdzas, ka sagaidīt no vīriešiem saprotamu skaidrojumu, ko viņi grib gultā, ir visai grūti. Bieži vien viņi izdveš nesaprotamas skaņas, murmina vai vienkārši klusē. Drīzāk paši nezina, ko grib. Toties ir simtprocentīgi pārliecināti, ka sievietei tas jāzina!

Tāpēc veiksim īsu ekskursu pa vīrieša ķermeni, atzīmējot un novērtējot tā visjutīgākās vietas 10 punktu sistēmā, kur 10 punkti ir visaktīvākajai erogēnai zonai.

Galva

Protams, visai jutīgas ir lūpas un mēle (no 5 līdz 7 punktiem). Tieši tāpēc ar skūpstiem – viegliem un maigiem vai dziļiem un kvēliem – sākas ikviena mīlas spēle. Taču ne mazāk (dažos gadījumos pat vairāk) jutīgas ir ausu gliemežnīcas, ausu ļipiņas un āda aiz ausīm (8 punkti). Ja, vienlaikus skūpstot un maigi iekožoties auss ļipiņā, sieviete vīrietim ausī iečukst patīkamus niekus, viņas glāstu efekts pieaug. Ar lieliem panākumiem var glāstīt uzacis, acis un skropstas (7 punkti). Bet, ja sieviete ielaidīs savas rokas vīrieša matu ērkulī un maigi pāršķirs matus pakausī (5 punkti), viņš gluži kā kaķis pēc saimnieces glāstiem aiz labsajūtas pievērs acis.

Kakls

Kakla āda, īpaši mugurpusē (5 punkti) ir jutīga pret skūpstiem, pieskārieniem un glāstiem. Tikai nevajag pieskarties vīrietim ar pirkstu galiem un gariem nadziņiem. No tādiem maigiem pieskārieniem viņam tikai kutēs. Pieskarties vajag ar pirkstu spilventiņiem un plaukstām, turklāt diezgan stipri, lai neizraisītu kutēšanas lēkmi. Šis ieteikums, starp citu, attiecas uz jebkuru citu ķermeņa daļu.

Krūtis

Ar to vien par maz, ka vīrieša spalvaino (lielākā vai mazākā mērā) krūšu glāstīšana pati par sevi uzbudina. Jāķeras klāt viņa krūšu galiņiem. Protams, tie nav tik jutīgi kā sievietēm. Taču, noglāstot tos ar mēli vai pārklājot ar plaukstu, pavirpinot gluži kā mazas krellītes (7 punkti), krūšu galiņi kļūst cieti, bet vīrietis sāk elpot biežāk. Tas nozīmē, ka sievietes glāsti viņam neiet secen.

Mugura un gūžas

Lieliski, ja sieviete ar nagiem vai pirkstiem pārvilks pāri mugurkaulam. Tas ir patīkami. Taču vēl patīkamāk būs, ja sieviete ķersies klāt apvidum starp lāpstiņām (8 punkti). Tā ir jutīga vieta. To var skūpstīt, laizīt ar mēli vai kost – izvēle paliek sievietes ziņā. Viņa gūžas (7 punkti) īpašu maigumu neprasa – tās var viegli papliķēt vai pavisam viegli iekniebties. Tas tonizē un uzmundrina. Vīrietis būs pilnīgā sajūsmā arī no tā, ka sieviete ar krūtīm piekļausies viņa gūžām un krustiem. Kā jau pamanījāt, iedegt vīrietī kaisles ugunskuru var, pat nepieskaroties viņa dzimumloceklim.

Vēders

Seksuālajā ziņā neievērojama ķermeņa daļa. Tomēr tā glāstīšana no augšas uz leju – no nabas līdz pavēderei, kur dažus mirkļus var aizkavēties – pastiprinās uzbudinājumu. Bet nabas (6 punkti) skūpstīšana saasinās sajūtas.

Rokas un kājas

Erogēnas zonas atrodas arī starp vīrieša roku pirkstiem (4 punkti). Tos var glāstīt gan ar pirkstiem, gan mēli. Nav nelaime, ka šo erogēno zonu aktivitāte nav augsta, tomēr bez to stimulācijas glāsti nebūs pilnvērtīgi. Neviena jutīga ķermeņa daļa nevar palikt bez ievērības. Pat bedrītes (7 punkti) zem ceļgala un apakšstilbi (5 punkti). Maiga pieskaršanās šīm vietām novedīs vīrieti līdz stāvoklim, kas tuvs nirvānai.

Intīmie orgāni

Protams, sēklinieka maisiņš un penis ir visjutīgākās erogēnās zonas. Maiga, taču neatlaidīga šā apvidus (9 punkti) masāža spējīga izraisīt ātru erekciju. Peņa glāstīšana ar priekšādiņas bīdīšanu no augšas uz leju un otrādi ir viens no vispatīkamākajiem un diezgan aktīviem uzbudināšanās veidiem.

Sieviete var cieši, taču ne pārāk stipri, aptvert peni ar plaukstu vai arī apņemt to tikai ar pirkstiem (ieslēdzot peni gredzenā). Ir vīrieši, kuriem patīk, ka sieviete tikai glāsta peni no lejas uz augšu – no sēkliniekiem līdz galviņai. Un, protams, visi vīrieši ir sajūsmā no glāstiem ar mēli. Visvairāk pret glāstiem jutīga ir peņa galviņa (10 punkti). To var glāstīt ar rokām, lūpām un mēli, tikai ļoti maigi.

Protams, ne visi vīrieši uz šo erogēno zonu stimulēšanu reaģē vienādi. Tomēr labāk tām pievērsties, pat ja sieviete nav pārliecināta, ka visu dara pareizi. Jo tikai praksē var pārliecināties, kas vīrietim patiešām patīk un kas neatstāj nekādu iespaidu. Starp citu, par to var pajautāt arī viņam pašam, maigi nomurrājot ausī: «Vai tā ir labi! Un tā? Bet varbūt tā?»