Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Būvējam ģimeni» par vīriešiem un mājas darbiem

Raidījumā «Būvējam ģimeni» LTV1 20. aprīlī plkst. 20.00 uzzināsim, kā panākt, lai vīrietis vairāk iesaistītos mājas darbu veikšanā. Kā zināms, nevienlīdzīga mājas darbu sadale ģimenē ir pāru biežākais konfliktu cēlonis. Pierādījies, ka tieši sievietes ir tās, kas nes lielāku atbildību par mājsaimniecībā notiekošo.

Ja sievietei līdztekus bērna auklēšanai vēl jāuzņemas visas rūpes par ēdiena gatavošanu, mājas uzkopšanu, mājsaimniecību lietu kārtošanu, viņa kļūst neapmierināta, kas ilgtermiņā rada konfliktus. Tās laulības, kurās vīrietis vismaz par 50% iesaistās mājas darbu darīšanā, ir daudz laimīgākas nekā tās, kurās tā nenotiek.

Divu spēles dalībnieku pāru vīriešiem tiks dots uzdevums pavadīt «tipisku» dienu mājās kopā ar mazu bērnu, uzkopjot mājokli un pagatavojot romantiskas vakariņas savām sievietēm. Dāmas pa to laiku atpūtīsies! Kurš no abiem vīriešiem spēles dalībniekiem vislabāk tiks galā ar uzdevumu, uzzināsim raidījumā «Būvējam ģimeni»!