Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par 114% palielinājies agresīvo braucēju skaits

Šā gada pirmajos četros mēnešos par 114% palielinājies tā dēvēto agresīvo autovadītāju skaits, liecina Ceļu policijas biroja statistikas dati.

Šogad četros mēnešos par agresīvu braukšanu policija aizturējusi 199 autovadītājus. Pērn četros mēnešos aizturēti 93, bet 2005. gadā — 174 autovadītāji.

Visvairāk agresīvo braucēju — 157 — aizturēti galvaspilsētā. Otrajā vietā ar desmit aizturētiem agresīviem braucējiem ierindojas Cēsu rajons.

Par transportlīdzekļa izmantošanu, ja bijis aizliegums to darīt, četros mēnešos aizturēti 1299 autovadītāji. Galvaspilsētā aizturēti 306 šādi autovadītāji. Par nepakļaušanos policijas darbiniekam apturēt automašīnu šogad aizturēti septiņi autovadītāji.

Šā gada četros mēnešos arestu par automašīnas vadīšanu alkoholisko dzērienu vai narkotisko vielu iespaidā izcietuši 710 autovadītāji, bet sodu vēl nav izcietuši 639 autovadītāji.