Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kivičs publicēs savu dienasgrāmatu

Andrim Kivičam tiešām nav, ko slēpt. Viņš ļoti cenšas, lai mainītu sabiedrībā radušos slikto priekšstatu par sevi un parādītu savu jauko būtību, — žurnāla «Privātā Dzīve» lasītāji tagad varēs iepazīties ar publisku mūziķa dienasgrāmatu. Tajā lasītāji tiks iepazīstināti ar Andra emocijām, sadzīvi, attiecībām ar mīļoto sievieti Elīnu un dēlu Kristoferu un gatavošanos kāzām.

Šis nav pirmais Kiviča mēģinājums rakstniecībā. Andris jau bērnībā rakstījis dienasgrāmatu un arī dzeju. Nesen arī sācis rakstīt grāmatu par savu dzīvi. «Sāku rakstīt rudenī un biju iecerējis maijā pabeigt. Grāmatā būtu īsts stāsts par to, kāds esmu patiesībā, jo visur mani pasniedz kā tādu ļauno tēlu,» Kivičs stāstījis žurnālam «Privātā Dzīve».

Savā dienasgrāmatā sabiedrībā populārais mūziķis raksta par koncertiem, ciemošanos pie vecākiem un lašu, nēģu ēšanu, braukšanu uz mežu un makdonaldu, mīcīšanos pa dīvānu un seriāla «Neglītais pīlēns» skatīšanos. Dienasgrāmatā stāstīts arī par radošām lietām: «Vakarā ar grupu bija mēģinājums. Baigi foršais sanāca — paspēlējām varbūt sešas minūtes, pārējo laiku — kādas divas stundas — norunājām, kā uzlabot, ko pārtaisīt programmā.»

Andris Kivičs sapņo par rutīnu dzīvē, bet nesanākot. Arī jaunajās attiecībās ar Elīnu ne. Andris tic, ka viņi viens otram esot īstie, sadzīvojot labi, «strīdamies tikai šmigā».