Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Jaunā centra» dome aicina Dolgopolovu ignorēt prezidentes pieņemšanu

Ceturtdien partijas «Jaunais centrs» (JC) valdes sēdē pieņemts lēmums aicināt partijas priekšsēdētāju, Saeimas deputātu Sergeju Dolgopolovu ignorēt Latvijas Valsts prezidentes Vairas Vīķes – Freibergas pieņemšanu saistībā ar astoņiem amatā pavadītajiem gadiem.

Šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā Vairas Vīķes-Freibergas izteikumus par apvienību «Saskaņas centrs» saistībā ar Aivara Endziņa izvirzīšanu Latvijas Valsts prezidenta amatam.

JC locekļi uzskata, ka prezidentes izteikumi nav valsts pirmās amatpersonas cienīgi un aizvaino politisko spēku un tā vēlētājus, simtiem tūkstošu Latvijas Republikas pilsoņu. 

Vīķe-Freiberga uzskata, ka bijušo Satversmes tiesas priekšsēdētāju Aivaru Endziņu Valsts prezidenta amatam izvirzījušās partijas «Saskaņas centrs» (SC) lojalitāte Latvijai ir apšaubāma. Prezidente intervijā Latvijas Radio norādīja, ka viņas rīcībā ir tāda konfidenciāla informācija par SC finansējumu, kas rada bažas par šīs partijas lojalitāti Latvijas valsts interesēm.