Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bušs kļūst par multiplikācijas varoni

ASV prezidents Džordžs Bušs, kas nereti ticis kariķēts dažādās karikatūrās un parādījies satīriskās multiplikācijas filmās, tagad kļuvis arī par multiplikācijas sēriju galveno varoni. No pagājušās nedēļas telekanāls «Comedy Central» sācis rādīt multiplikācijas sērijas, kurās atveidotas mazā, sākumskolas vecuma Buša dēkas Vašingtonā.

Multiplikācijas filma «Lil' Bush» jeb «Mazais Bušs» ataino pašreizējā ASV prezidenta administrāciju kā bariņu bērneļu, kuru vidū ir Mazais Bušs, Mazā Kondi, Mazais Čeinijs un Mazais Rammijs jeb bijušais ASV aizsardzības ministrs Donalds Ramsfelds, kuri kā neprātīgi skraida apkārt pa Balto namu.

Multiplikācijas īsfilmas «Mazais Bušs» radās pērn rudenī, tomēr tajā laikā tās tika radītas mobilajiem telefoniem. Pagājušajā nedēļā «Comedy Central» telekanālā pirmizrādi pieredzējušās multiplikācijas sērijas epizodes demonstrē ārkārtīgi par sevi pārliecināto un augstprātīgo sākumskolas skolēnu Bušu, kurš ir tāds kā barvedis savā skolā un nonāk nemitīgā konfliktā ar mazajiem demokrātiem, mazo Kimu Čeniru un citiem sāncenšiem.

Saskaņā ar multiplikācijas sēriju autora Donika Kerija teikto, Buša pārveidošana multiplikācijas filmas varonī esot bijis «relatīvi viegls» darbs, jo tam palīdzējuši prezidenta īsie, vienkāršie un daudzkārt mulsinošie izteikumi. «Kaut kādā veidā šis prezidents, kas mums ir, palīdz mums par viņu domāt vienkāršā multiplikācijas manierē,» pavēstīja D. Kerijs. Viņš Vašingtonu savā multiplikācijas filmā ataino kā skolas pagalmu, kur, piemēram, kādu brīdi, Mazais Bušs, kurš atstāts nepieskatīts savā Ovālajā kabinetā, izmanto atomieročus pret saviem rotaļu biedriem Mazo Hilariju (Klintoni) un Mazo Džonu (Keriju).