Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pie Saeimas notiks akcija «Mazā cilvēka labie vārdi prezidentam»

Interneta vietne «tribīne.lv» svētdien, pulksten 12, kad jaunievēlētais Valsts prezidents Valdis Zatlers dos svinīgo solījumu Saeimai, pie Saeimas rīko akciju – «Mazā cilvēka labie vārdi prezidentam».

«Visi, kas atnāks pie Saeimas un pienāks pie «tribīne.lv» delegācijas, varēs dabūt materiālu plakāta izgatavošanai un būs aicināti ar savu plakātu kādu laiciņu pastāvēt pie Saeimas. Uz plakātiem būs jāraksta savi apsveikumi, komplimenti, ceļavārdi jaunajam prezidentam,» norāda pasākuma rīkotāju.

Prezidentam esot nācies tik ļoti daudz visa kā slikta pārciest, ka šajā dienā viņam jāsniedz gaišas un pozitīvas emocijas, uzskata akcijas organizatori. Ar labo vārdu plakātiem cilvēki aicināti piedalīties arī citos prezidenta inaugurācijas dienas pasākumos - pulksten 13 ziedu nolikšanā pie Brīvības pieminekļa un pulksten 15 pie Rīgas pils, kur notiks godasardzes maiņa.

««Prezident, jums ir foršs zaķis», «Prezident, jūs esat labs cilvēks», «Visu jums to labāko» - tas ir tikai mazākais, ko mēs visi kopā varam uzrakstīt un novēlēt savam jaunajam prezidentam. Galvenais, lai tas nāk no sirds,» norāda tribine.lv.