Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šodien sāk tirgot biļetes uz Dailes teātra marta izrādēm

Šodien sākas biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra izrādēm martā, kā arī uz papildu izrādi «Manu sievu sauc Moriss» 6. februārī.

Arī šopavasar, tāpat kā katru gadu martā, jau tradicionāli Dailes teātrī notiks Teātra dienas koncerti. Šogad cieņas reveransā dzejniekam Knutam Skujeniekam teātra dziedošo aktieru koris pulcēsies kopā, lai radītu īpašus svētkus visiem teātra cienītājiem. Koncerta pirmajā daļā skanēs pazīstamas dziesmas ar Knuta Skujenieka vārdiem un komponistu Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Ulda Stabulnieka un Zigmara Liepiņa mūziku. Otrajā daļā gaidāms īpašs pārsteigums – jaunradītas komponista Raimonda Paula melodijas ar Knuta Skujenieka atdzejotajām Eiropas valstu tautas dziesmām. Koncerta režisors būs Valdis Liepiņš, tā muzikālais vadītājs – Juris Vaivods.

Koncerti notiks 20., 24., 25., 26. un 27. martā plkst. 19.00 un 22. martā plkst. 15.00.

3. martā pēdējo reizi tiks rādīta Vitolda Gombroviča traģikomēdija «Ivonna, Burgundijas princese» ar Rēziju Kalniņu titullomā, atgādinot, ka par šo lomu aktrise saņēma «Spēlmaņu nakts» balvu kā labākā 2007./2008. gada aktrise.

15. martā ar skatītājiem pēdējo reizi tiksies Andra Vilcāna un Ilmāra Šlāpina rokmūzikla «Drakula. Svešās asinis» varoņi.

Savukārt 6. martā Alūksnē viesosies Jāņa Jurkāna komēdijas «Dzīvīte, dzīvīte...» iestudējuma ansamblis.

Īpašs piedāvājums sagaida ikvienu skatītāju, kas iegādāsies biļeti uz Teātra dienas koncertu – saglabājot biļeti un uzrādot to kasē, uz jebkuru izrādi maijā vai jūnijā būs iespējams iegādāties biļeti ar 20% atlaidi.

Savukārt abonementu īpašnieki aicināti iegādāties biļetes uz Teātra dienas koncertiem 24. un 25. martā ar 50% atlaidi.

http://www.bilesuparadize.lv