Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sociālās aprūpes centrā «Ziedkalne» sāks brīvā laika aktivitāšu laukuma būvniecību

Šodien, 7.janvārī, sociālās aprūpes centrā «Ziedkalne» tiks atklāts fizisko un brīvā laika aktivitāšu laukuma būvniecības projekts, aģentūru LETA informēja Labklājības ministrijas (LM) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilona Jurševska.

Projekta īstenošanas laikā Jelgavas rajona Vilces pagasta sociālās aprūpes centrā «Ziedkalne» tiks iekārtots sporta un aktivitāšu laukums ar šūpolēm, smilšu kasti un citām sporta aktivitātēm piemērotām ierīcēm.

Šim mērķim no Rietumu Bankas labdarības fonda paredzēts līdzfinansējums aptuveni 40 000 latu apmērā.

Lai paplašinātu valsts sociālās aprūpes centros dzīvojošo cilvēku brīvā laika pavadīšanas iespējas, LM sadarbībā ar Rietumu Bankas Labdarības fondu arī vairākos citos Zemgales un Kurzemes valsts sociālās aprūpes centros ierīkos fizisko un brīvā laika aktivitāšu laukumus.

Plānots, ka fizisko un brīvā laika aktivitāšu laukumi tiks izveidoti sociālās aprūpes centrā «Iecava», bērnu sociālās aprūpes centros «Baldone», «Liepāja» un «Veģi».

Atklāšanas pasākumā piedalīsies LM un Rietumu Bankas Labdarības fonda pārstāvji.