Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Lattelecom» nepalielinās maksu par balss pakalpojumiem

Uzņēmums «Lattelecom» šogad nepalielinās abonēšanas maksu balss pakalpojumiem. Nemainīgs paliks arī tarifs starptautiskajiem zvaniem (10 santīmi minūtē) un Brīvdienu tarifs (ne vairāk kā 5 santīmi par sarunu), portālam «Apollo» pavēstīja uzņēmuma pārstāvis Deniss Kolosovs.

Tomēr, atbilstoši pērn 12.decembrī  Saeimas pieņemtajiem grozījumiem likumā «Par pievienotās vērtības nodokli (PVN)», PVN likme elektronisko sakaru pakalpojumiem sākot ar 2009.gadu tiek paaugstināta no 18% uz 21%. Tas nozīmē, ka sākot ar 1.janvāri abonentiem par «Lattelecom» telefonsakariem būs jāmaksā paaugstinātā PVN likme.

«Lattelecom» vērš abonentu uzmanību uz to, ka PVN likmes izmaiņas janvārī saņemtajos rēķinos tiks atspoguļotas tikai daļēji, tāpēc janvāra un februāra rēķinu summas atšķirsies pat pie vienāda telefonsarunu skaita un garuma. Tas notiks tāpēc, ka janvāra rēķinos jaunā – 21% – PVN likme tiks piemērota pašai abonēšanas maksai, jo tā tiek aprēķināta par tekošo mēnesi, kā arī janvārī veiktajām telefonsarunām. Tajā pašā laikā, maksa par telefonsarunām, kas tika veiktas decembrī, būs aprēķināta vēl ņemot vērā veco – 18% – PVN likmi. Savukārt, februāra rēķinos gan abonēšanas maksai, gan maksai par janvāra sarunām tiks piemērota 21% PVN likme.

«Neskatoties uz PVN likmes izmaiņām, tarifs par starptautiskajām sarunām, kas šobrīd ir 10 santīmi minūtē, paliks nemainīgi tiem iedzīvotājiem, kas ir Mājas komplektu, Aktīvo tarifu, tarifu plāna Bezmaksas sarunas pasaulē, Mājas tarifu, Ekonomisko tarifu un Pamata tarifu abonenti. PVN likmes izmaiņas tāpat neskars vietējo sarunu «Lattelecom» tīklā brīvdienas sarunu tarifu – ne vairāk kā 5 santīmi par sarunu,» uzsver «Lattelecom» komercdirektors Jānis Ligers.

www.lattelecom.lv