Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Raidījumā «Kas notiek Latvijā?» debatēs par vēlēšanu sistēmu

Šonedēļ «Kas notiek Latvijā?» debašu temats ir varas ievēlēšanas principi un spēles noteikumi, liecina [s:21137] raidījuma mājaslapā.

Diskusijā piedalīties aicināti pārstāvji opozīcijas partijām «Sabiedrība citai politikai» un «Pilsoniskā savienība», ar «trešo personu» vislielākajām reklāmas kampaņām saistītajām pozīcijas partijām  Tautas partijas un LPP/LC, kā arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadība, un politisko procesu un tiesisko jautājumu lietpratēji.

«Valsts prezidents aicina pārskatīt vēlēšanu sistēmu, opozīcija ar protestu Doma laukumā atkal aicina uz ārkārtas vēlēšanām, valdība otrdien lēma par partiju finansēšanas sistēmas maiņu, bet Saeimā vēl arvien nav izlemts par priekšvēlēšanu reklāmām. Lielā mērā tieši varas ievēlēšanas principi ir un būs cēlonis tām sekām, kas realizējas valsts pārvaldes darbā ekonomikā un citās nozarēs,» debašu tēmas izvēli pamato raidījuma vadītājs Jānis Domburs.