Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krīgers aicina uz Doma laukumu

Trešdien Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) Padome nolēma atbalstīt arodbiedrību biedru un citu strādājošo dalību protesta mītiņā 13.janvārī Doma laukumā, kā galveno prasību Saeimai un valdībai izvirzot darba tiesību neaizskaramību.

LBAS gan nav pievienojusies mītiņa organizatoru sagatavotajam «Aicinājumam Latvijas tautai». Paredzams, ka LBAS priekšsēdētājs Pēteris Krīgers akcijas ietvaros uzstāsies ar publisku runu, kurā pieprasīs valdībai - «rokas nost no koplīguma!», radikāli mainīt attieksmi pret strādājošajiem un visu turpmāko lēmumu pieņemšanā iesaistīt sociālos partnerus, portālu «Apollo» informēja LBAS pārstāve Sanita Lorence.

«Situācija tautsaimniecībā ir dramatiska, bet valsti ilgtermiņā ietekmējoši lēmumi tiek pieņemt šaurā lokā, balstoties uz neprofesionālu padomnieku subjektīviem viedokļiem,» uzskata Krīgers. «Mūsu pēdējo gadu pieredze ar valdībām liecina par ļoti lipīgu epidēmisku sērgu ministru vidū – kurlumu, kuru daļēji spēj ārstēt tikai masveidīgas akcijas ar plašu sabiedrības līdzdalību,» norāda Krīgers, mudinot ikvienu strādājošu rast iespēju klātienē paust attieksmi pret valstī notiekošo.