Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pašnāvību izdara ASV nekustamo īpašumu magnāts

Pirmdien atrasts miris ASV nekustamo īpašumu izsoļu kompānijas «Sheldon Good & Company Auctions International» vadītājs Stīvens Guds un policija par nāves iemeslu uzskata pašnāvību, vēsta Keinas apgabala šerifa pārvalde.

52 gadus vecā Guda līķis ar šautu brūci pirmdien tika atrasts meža rezervātā netālu no Čikāgas.

Viņa automašīnā netika atrasta zīmīte ar iespējamo pašnāvības motīvu, un pagaidām ir neskaidrs, vai Guda nāve ir saistīta ar viņa darbu.

Guda vadītā kompānija kopš 1965.gada, kad to dibināja viņa tēvs, pārdevusi vairāk nekā 40 000 nekustamo īpašumu un kopumā nopelnījusi 9,5 miljardus dolāru (4,9 miljardus latu).

«Sheldon Good & Company Auctions International» prezidents Alans Kravets Gudu raksturo kā vienu no kompānijas izcilākajām personām un veiksmīgu uzņēmēju.

Informācija par Guda nāvi atklātībā nonāca pāris stundas pirms ziņām, ka pašnāvību, metoties zem vilciena, izdarījis finanšu grūtībās nonākušais vācu miljardieris Ādolfs Merkle.

Savukārt pagājušajā mēnesī pašnāvību izdarīja Francijas investīciju menedžeris Tjerī de la Vilišē, kad viņš bija zaudējis vairāk nekā vienu miljardu dolāru (519 miljonus latu), iesaistoties prominentā Volstrītas brokera Bernarda Medofa radītajā krāpnieciskajā ASV investīciju shēmā.