Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Esmu «iepriecināts līdz ausīm»

Atsākot darbu pēc garajām brīvdienām, kuras pavadīju ārpus Rīgas, konstatēju, ka svētki beigušies un atkal valstī iedzīvotājus mēģina izklaidēt klauni ar saviem sliktajiem priekšnesumiem, par kuriem smiekli it nemaz nenāk.
 
Kārtējo reizi esmu «iepriecināts līdz ausīm» – «Rīgas ūdens» atkal uzrok Brīvības ielu. Tā vien šķiet, ka svētki bijuši īsta idille – bez remontdarbiem, bez valdības glupajiem lēmumiem, bez lieliem puteņiem, taču patiesībā šoreiz vairāk nokaitinājusi «Rīgas ūdens» kārtējā rosība.

Mūsdienu ekonomiskās krīzes apstākļos daudziem varētu šķist, ka šis kantoris ir labais tēls – trubas nomaina, cilvēkiem darbu nodrošina, naudu tērē racionāli un galu galā rīdziniekiem piegādā tīru ūdeni, taču šis priekšstats ir maldīgs.

Jau vairākus mēnešus strādnieki rok, rada korķus – mans mērs ir pilns, jo cik tad ilgi vienkāršs cilvēks var paciest šo rakumus braucamajā zonā? Cik ilgi vēl „Rīgas ūdens” radīs sastrēgumus Brīvības ielā? Kāpēc neviens nerunā par to, kad viss beigsies, bet runā par to, kad un kas sāksies? Manuprāt, «Rīgas ūdens» dara visu iespējamos, lai padarītu rīdzinieku un arī Rīgas viesu dzīvi neciešamu! Paldies!