Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Dirty Deal Teatro» izrādes janvāra pirmajā pusē

Šovakar plkst. 19.00 ar Latvijas kultūras koledžas studentes Lindas Kāpas diplomdarba izrādi «Aiz slēgtām durvīm» jauno gadu sāks «Dirty Deal teatro».

«Izrāde ir par cilvēkiem kas no dzīves šķīrušies ar ļaunumu kā galveno savas dzīves piepildījumu. Nonākot ellē viņiem nākas dzīvot apstākļos, kad vientulība nav iespējama. Ir tikai viena iespēja - rast kaut kādu kopīgu glābiņu. Taču savstarpējās attiecībās atklājas, ka šie cilvēki viens otram esamību padara par neizturamu elli, kas lielāka par visām citām mocībām,» tā izrādi raksturo jaunā režisore.   
Ieeja pret ziedojumiem!

10. janvārī plkst. 20.00 «Dirty Deal Cafe"  telpās pēc sajūsmināto skatītāju pieprasījuma tiks izrādīts radošās apvienības «Umka.lv» veidotais šovs «Vectēva vakars». Līdz ar Vectēvu šovā piedalīsies Aitiņa, lācis Lācis, vāvere Una un latviskā sirreālisma kalngals Gailītis, skandināviski skaidru «jā» paudis arī ceļojošā prāmju zvaigzne Ute Jōns Bergsons.   

«UMKA.LV» brīdina – šova programma tiek izpildīta bāra telpās ar visām no tā izrietošajām sekām!  Biļešu cena iepriekšpārdošanā 4 lati, ja biļetes iegādāsieties pirms šova «Dirty Deal» kasē, to cena - 5 lati. Pēc šova notiks «Meiteņu popa ballīte» kopā ar Galku un Alisi Ģelzi! Šova skatītājiem ieeja brīva, pārējiem nāksies šķirties no 2 latiem.

13. janvārī plkst. 19:00 «Dirty Deal Teatro» atkal būs skatāma režisora Valtera Sīļa izrāde «Ienāksi uz kafiju?». Tas ir stāsts par pāra iepazīšanos, kurā ir gan «tauriņi vēderā», gan atskārsme, cik daudz nepazīstamam cilvēkam var atklāt par sevi un kādiem jābūt vislabākajiem iepazīšanās apstākļiem, vietai un laikam.

Biļešu cenas: iepriekšpārdošanā 4 Ls, pērkot pirms izrādes teātra kasē - 5 Ls.

14. janvārī plkst. 19:00 «Dirty Deal Teatro» un Improvizācijas teātra studija «Laiva» «Dirty Deal Cafe» telpās piedāvā pirmo brīvās improvizācijas vakaru. Nepiespiestā kafejnīcas atmosfērā, pie vīna vai sulas glāzes, skatītāji varēs baudīt improvizatoru sniegumu, ar saviem ierosinājumiem metot tiem vēl nebijušus izaicinājumus un vērojot, kā improvizatori realizēs tos uz mājīgās «Dirty Deal Cafe» skatuves. «Improv Jam*» noteikumi ļauj brīvi improvizēt ne tikai uz skatuves, bet arī izvēloties improvizācijas teātra tehnikas, ko 2 stundu garumā izspēlēs improvizatori. Šī izvēle tiks nodota gan pašu improvizatoru, metot izaicinājumu viens otram, gan arī skatītāju rokās – kura ir Tev vismīļākā improvizācijas teātra tehnika? Ierosini to un arī tā tiks izspēlēta uz «Improv Jam*» skatuves! Ieejas biļetes cena: 1 lats.

16. janvārī 19:00 teātra zālē būs skatāma apvienības «Umka.lv» izrāde par »..varaskāri, zombēšanu un kontracepciju"- «Norlevo FM». Biļešu cena iepriekšpārdošanā 5 Ls, pirms izrādes teātra kasē 7 Ls.

http://www.bilesuserviss.lv