Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Pasažieru vilciena» valdē iecelts Šlesera šofera dēls

Pērnā gada nogalē AS «Pasažieru vilciens» (PV) valdē ieceltais Kaspars Upenieks ir satiksmes ministra Aināra Šlesera (LPP/LC) šofera dēls, trešdien Latvijas Televīzijas raidījumam «100.pants» apstiprināja ministrs.

Pēc raidījuma rīcībā esošās informācijas, Šlesera šofera dēls iepriekš ir strādājis par kārtībnieku pašvaldības policijā un referentu Valsts probācijas dienestā, savukārt ministrs apgalvo, ka Upenieks ir ieguvis izglītību, kas saistīta ar mārketinga sektoru, tāpēc viņš ir pārliecināts, ka jaunais valdes loceklis savus amata pienākumus veiks profesionāli.

«Tam nav nozīmes, kam viņš ir dēls. Šis cilvēks tika izvēlēts pēc profesionāliem kritērijiem,» apgalvoja Šlesers.

Pēc ministra izteikumiem raidījumā «100.pants», uzņēmumam patlaban ir ļoti svarīgi iegūt iespēju «apskatīties uz lietām no malas», tāpēc «pieredze, kas ir saistīta ar mārketinga jomu, manuprāt, ir ļoti svarīga šim uzņēmumam». Šlesers uzskata, ka uzņēmumam ir būtiski zināt, ko domā klienti, kādā veidā uzlabot servisu, «un tas būs šī valdes locekļa galvenais uzdevums».

Likumā paredzētajā kārtība Upenieka mēnešalga būs apmēram 4000 latu mēnesī, skaidroja Šlesers, piebilstot, ka tāds atalgojums ir noteikts, ņemot vērā amatpersonas augsto atbildību.

Kā ziņots, 2008.gada decembra beigās tika veiktas izmaiņas PV valdē. Tajā tika iecelti Upenieks un Ervins Straupe, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA «Lursoft» informācija.