Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Segliņš: daudzi politiķi nogurst un apnīk

Daudzi politiķi nogurst un iedzīvotājiem apnīk, Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījumā «900 sekundes» teica iekšlietu ministrs un Tautas partijas (TP) vadītājs Mareks Segliņš.

Viņš atzina, ka šī tendence jūtama arī TP politiķos. Cilvēki, kas ilgi ir pie varas kļūst pārāk pašpietiekami, uzskata, ka paši visu zina, un vakaros izvēlas apmeklēt teātri, nevis iet uz televīziju, klāstīja Segliņš. Viņaprāt, ir jāvērtē, kuri politiķi ir noguruši un negrib aktīvi darboties. Iekšlietu ministrs atzīmēja, ka arī valdība var nogurt.

Tāpat TP vadītājs norādīja, ka atsevišķi politiķi var tautai apnikt. Kā piemēru viņš minēja Anotoliju Gorbunovu, kurš esot patīkams cilvēks un sieviešu mīlulis, tomēr kārtējās Saeimas vēlēšanās viņu vienkārši neievēlēja. Tāpēc Segliņš secinājis, ka apnikt var jebkurš.

Zatlera vēlmi redzēt valdībā «jaunas sejas»

Segliņš arī pauda uzskatu, ka būtu jālikvidē ministrijas, kurām «apakšā nav sistēmas». «Lai man piedod e-lietu ministre, bet nekur Eiropā nav tāda amata,» sacīja TP vadītājs. Tāpat viņš norādīja, ka neredz sistēmu zem Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijas un Ekonomikas ministrijas (EM), kurai drīzāk esot filozofijas funkcijas. Pēc Segliņa domām, EM funkcijas varētu sadalīt starp Finanšu, Reģionālās attīstības un Satiksmes ministrijām.

Vienlaikus TP vadītājs norādīja, ka ministru skaita samazināšana galvenokārt būtu solidārs žests, bet galvenā problēma ir uzblīdušais administratīvais aparāts kopumā.