Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Štokenbergs: Godmanis un Šlesers ir dvīņi ar ūdens lāses līdzību

Partijas «Sabiedrība citai politikai» (SCP) līderis Aigars Štokenbergs asi kritizē abus partijas LPP/LC līdzpriekšsēdētājus Ivaru Godmani un Aināru Šleseru, saucot viņus par dvīņiem, kas līdzīgi kā ūdens lāses, taču nav no vienas olšūnas. Šādu viedokli viņš paudis intervijā laikrakstam «Latvijas Avīze».

«Godmanis patiesībā nemaz nav atsevišķs Godmanis, bet gan – Šlesers! Kad skatos uz premjeru, tad vienmēr paturu prātā, ka viņš ar Šleseru abi ir dvīņi ar ūdens lāšu līdzību, lai gan ne no vienas olšūnas. Pēc amata LPP/ «LC» līdzpriekšsēdētāji. Un tajā partijā braši sanāk vienam stāstīt vienu, kamēr otram – darīt ko citu. Kad lūkojaties uz rūpestu pārņemto vīru, paturiet prātā, ka viņš zina, ka dvīnis Šlesers tikko izdāļājis saviem draudziņiem daudzus tūkstošus vērtus amatus valsts uzņēmumu padomēs. Viņš, Godmanis, neliek amatā, nē, bet viņš to labi zina. Tāpat kā par dvīņa koķetēšanu ar krieviem, lai Rīgas domē veidotu koalīciju ar «Saskaņas centru», un tāpēc Šlesers piekrīt nepilsoņu apbalvošanai ar pašvaldību vēlēšanu tiesībām. Atcerieties, kur ir Godmanis – tur aizmugurē. Viņš nav «viens un pliks». Viņš ir cēlies no savas partijas, bet Latvijas Pirmā partija – tas ir Šlesers. Kas tad bija palicis pāri no «Latvijas ceļa»? Krāsmatas. Bet viens cilvēks, Šlesers, viņus savāca, pabaroja ar jaunu enerģiju un atkal uzpūta padzisušo, tomēr neremdināmo vēlēšanos par katru cenu triekties pēc varas. Tad tie stāsti, cik Godmanis ciets, stingrs, gādīgs, paliks krietni vien bālāki,» intervijā sacīja Štokenbergs.

Štokenbergs norāda, ka premjers gar ausīm laiž ne tikai savas partijas ministru padarīto vai nepadarīto.

«Gar ausīm laiž visu, ko sastrādā TP vai ZZS biedri, gluži tāpat kā savējie,» sacīja SCP līderis.