Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Parakstīts līgums starp Latvijas Hokeja federāciju un Rīgas «Dinamo»

Šodien Latvijas Hokeja federācija (LHF) parakstīja sadarbības līgumu ar A/S «Rīgas Dinamo».

Līguma parakstīja LHF prezidents Kirovs Lipmans un A/S «Dinamo Rīga» padomes priekšsēdētājs Guntis Ulmanis. Sadarbības līgums starp federāciju un klubu bija jānoslēdz jau līdz Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) čempionāta sākumam, tomēr tas nenotika abpusēju nesaskaņu dēļ.

Lipmans par sadarbību ar «Dinamo» sacīja sekojošo: «Ir prieks būt kopā ar «Dinamo» un  vēlos pateikties Savicka kungam un Ulmaņa kungam par iespēju sadarboties. Šis līgums abām pusēm dod iespēju attīstīties nākotnē. Esam maza valsts, mūs hokeja pasaulē ciena un respektē, par mums interesējas un ir ļoti labi, ka Latvija Kontinentālajā hokeja līgā ir pārstāvēta ar savu klubu.»

A/S «Dinamo Rīga» padomes priekšsēdētājs Ulmanis pēc līguma parakstīšanas pastāstīja, kādus punktus ietver šis līgums. «Pirmkārt, līgumā ir atrunāts, kādā veidā klubs Latvijas Hokeja federācijai uz turnīriem atbrīvos hokejistus. Tāpat ir atrunāta arī sadarbība, kādā veidā abas puses sadarbosies jautājumos, kas ir saistīti ar spēlētāju piesaisti «Dinamo».»

«Otrs nozīmīgs punkts ir tāds, ka LHF ir tiesīgs atrast sponsoru «Dinamo» komandai, un, ja tas tiek realizēts, tad klubam daļa naudas ir jāatvēl federācijai. Summa, no kādas vajadzētu šķirties «Dinamo» klubam, ja federācija tam atrastu sponsoru, nav atrunāta,» paziņoja Ulmanis.

Tāpat A/S «Dinamo Rīga» padomes priekšsēdētāja vietnieks un kluba ģenerālsponsora «Itera Latvija» prezidents Juris Savickis paziņoja, ka kompānija arī turpmāk atbalstīs klubu, jo kā jau sezonas sākumā tika teikts, Rīgas «Dinamo» ir ilgtermiņa projekts un, ja komanda arī turpmāk pastāvēs, tad «Itera Latvija» turpinās to atbalstīt.