Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bendiks kritizē TP rīcību polittehnoloģijā

Sabiedrisko attiecību speciālists un bijušais Tautas partijas (TP) «tēva» Andra Šķēles padomnieks Mārcis Bendiks uzskata, ka no polittehnoloģijas viedokļa TP rīcība patlaban ir ļoti vāja.

Liepnieka prognozi

Pēc Bendika vārdiem, TP noteikti būs nepieciešams labs starts vasaras sākumā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās. Ja tas neizdosies, Liepniekam varētu būt taisnība, uzskata Bendiks.

Tāpat sabiedrisko attiecību speciālists sacīja, ka valdības vājākais posms patlaban noteikti ir finanšu ministrs Atis Slakteris (TP).

Vienlaikus Bendiks aizstāvēja kultūras ministri Helēnu Demakovu (TP) saistībā ar decembra beigās noslēgto un nu jau apturēto daudzmiljonu līgumu par Rīgas akustiskās koncertzāles projektēšanu. Viņš norādīja, ka Latvijas eksistencei nav nekāda ekonomiska pamata. Mūsu valsts pastāvēšanai esot tikai ideoloģisks pamats, tāpēc labāk būtu jāatsakās no atsevišķiem pabalstiem, nevis tādiem projektiem kā Rīgas koncertzāle un Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēka.