Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aiztur noziedzīgas grupas līderi

Valsts robežsardzes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes amatpersonas Rīgā aizturējušas agrāk tiesātu Latvijas pilsoni – noziedzīgas grupas līderi, kurš par samaksu organizējis Sīrijas pilsoņu pārvešanu no Krievijas uz Latviju un tālāk uz citām Eiropas Savienības valstīm, portālu «Apollo» informēja Valsts robežsardzē.

1962. gadā dzimušais vīrietis aizturēts operatīvo meklēšanas pasākumu laikā. Bet piektdien, 9. Janvārī, vīrietim kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Pagājušā gada 16. septembrī Valsts robežsardzes Kriminālizmeklēšanas struktūrvienību amatpersonas  ilgstošu operatīvo pasākumu rezultātā aizturēja piecus Sīrijas Arābu Republikas pilsoņus, kuri tika nelikumīgi pārvesti pāri valsts robežai, kā arī divus Latvijas valstspiederīgos – vienu Latvijas pilsoni un vienu nepilsoni – viņi bija saistīti ar šo cilvēku pārvešanu pāri robežai.

Turpinot izmeklēšanu par piecu Sīrijas Arābu Republikas pilsoņu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai kriminālprocesa ietvaros tika aizturētas vēl trīs personas – viens Lībijas pilsonis ar Latvijas Republikas uzturēšanās atļauju un divi Latvijas Republikas pavalstnieki.

Četrām no piecām kriminālprocesa ietvaros aizturētajām personām jau pērnā gada septembrī Preiļu rajona tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.