Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latviski izdoti divi Šarlotes Linkas romāni

Apgādā «Zvaigzne ABC» nākuši klajā divi latviešu lasītāju jau iemīļotās vācu rakstnieces Šarlotes Linkas romāni «Un mīla nebeidzas» un «Pagātnes atbalss». Drīzumā būs pieejams arī romāna «Māsu nams» brošētais izdevums.

Šarlote Linka ir populārākā mūsdienu vācu rakstniece. Viņa ir dzimusi 1963. gadā un dzīvo un strādā Minhenē. Savu pirmo grāmatu Šarlote Linka sarakstīja 16 gadu vecumā un tūlīt kļuva par rakstniecības zvaigzni. Šarlotes Linkas romānu sižetu spraigums, kā arī varoņu spilgto raksturu kolorītais tēlojums ļāvis rakstnieces darbiem pārtapt publikas iemīļotās filmās, jo gandrīz visi viņas romāni ir ekranizēti.

Gluži nesen tapušā romāna «Pagātnes atbalss», tāpat kā romāna «Māsu nams» darbība risinās mūsdienās. Arī šajā psiholoģiskajā spriedzes romānā Šarlote Linka lasītāju ved cauri cilvēka jūtu bezdibeņiem un slēptiem kaislību strāvojumiem. «Pagātnes atbalss» ir dziļš un izsmalcināts meistardarbs. Tas ir skaists romāns par cilvēka psihes zemūdens straumēm, par vainas apziņu, piedošanu un ceļu līdz savam «es». Rakstniecei meistarīgi izdevies sasaistīt galvenās varones dzīvesstāstu ar kriminālromānam raksturīgu aizraujošu, negaidītiem pagriezieniem bagātu sižetu. «Pagātnes atbalss» ir romāns, kas līdz pat pēdējai lappusei noturēs arī diezgan prasīga lasītāja interesi.