Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Trīs cilvēki nokrīt no Ventspils radio un televīzijas torņa

9.janvārī, trūkstot pacēlāja trosei Ventspils radio un televīzijas tornī, no aptuveni astoņu metru augstuma nokrita trīs Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) antenu-mastu grupas darbinieki.

Cietušie nogādāti Ventspils slimnīcā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja LVRTC sabiedrisko attiecību vadītāja Ieva Grudule, pēc vakar notikušā nelaimes gadījuma uzņēmums ir nolēmis veikt ārpuskārtas pārbaudes visu uzņēmumam piederošo torņu pacelšanas iekārtās. Tāpat negadījumu izmeklē Valsts darba inspekcija.

Patlaban uz laiku ir apturēti visi tie augstkāpēju darbi antenu-mastu iekārtās radio un TV torņos, kuru veikšanai nepieciešamas pacelšanas iekārtas, lai nepieļautu varbūtību par šāda negadījuma atkārtošanos kādā no objektiem.

Visiem LVRTC radio un televīzijas torņiem ir veiktas ikgadējās obligātās pacelšanas iekārtu pārbaudes, un tās ir atzītas par darba drošībai atbilstošām.

Ventspils slimnīcai, kurā ārstējas cietušie LVRTC darbinieki, ir nosūtīts pieprasījums sniegt atzinumu par gūto traumu smaguma pakāpi. Uzņēmuma vadība un darbinieki cer, ka atveseļošanās process būs veiksmīgs, īpaši tiem diviem cietušajiem darbiniekiem, kuriem vēl jāpaliek slimnīcā.