Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ko par masturbēšanu domā vīrieši un mammas? (Sievietēm)

Tev patīk masturbēt un tu to dari. Bet galvā rosās doma: ja nu mans vīrietis to uzzina (ierauga) — ko viņš par to teiktu?

Ko par to saka vīrieši?

Tikai ļoti retos gadījumos vīriešiem doma par to, ka sieviete masturbē, šķiet nepatīkama — īpaši ja viņa to dara, skatīdamās uz vīriešu attēliem.

Vēstulē, ko saņēmu, strādādams zviedru pornogrāfiskajā žurnālā «Private», izteikta vīriešiem ļoti tipiska attieksme pret sievietēm, kuras uzbudina sevi pašas.

«Kādu vakaru biju izgājis pastaigāties, un, kad atgriezos, mājas logos dega gaisma. Piegāju pie loga un ieraudzīju savu mīļoto sievu sēžam pie galda un lasām grāmatu. Es stāvēju un priecājos par viņu, un tad ievēroju, ka viņa pēkšņi savu labo roku noņem no galda un noliek uz ceļgala.

Viņa to lēnām iebāza savā kājstarpē, starp savām skaistajām ciskām. Pēc mirkļa viņas roka sāka ritmiski kustēties, un tikai tad es sapratu, ka viņa masturbē. To man mūsu laulības gados ne reizi nebija gadījies novērot. Tas bija fantastiski. Pēc brīža viņa novilka biksītes, paplēta kājas, un es ieraudzīju viņas mīļo vāverīti ar viegli pavērtām kaunuma lūpām un sārto klitoru, kas slējās starp tām.

Viņa turpināja sevi spēcīgi masēt, un tad es sapratu, ka viņa ir sasniegusi orgasmu. Viņa novilka svārkus un ar ciskām spieda savus pirkstus, līdz tie bija slapji no sekrēta. Viņa ostīja savus pirkstus, skūpstīja tos un tad atkal atsāka lasīt grāmatu, it kā nekas nebūtu noticis.

Kad mēs ar sievu pārrunājām vispārējus seksa jautājumus un īpaši masturbēšanu, viņa apgalvoja, ka nekad nav masturbējusi. Viņa teica, ka nespējot saprast, kā sievietes spēj līdz tam nolaisties. Jocīga sieva, vai ne?»

Ko par to teiktu mamma?

Iespējams, tev katru reizi patiks masturbēt citādi. Paņēmieni pilnībā ir atkarīgi no garastāvokļa. Tāpēc svarīgi noskaidrot, kādam noskaņojumam kuri paņēmieni atbilst, un spēt to izskaidrot savam vīrietim.

Tā, piemēram, septiņpadsmit gadus vecā Emma stāsta:

«Reizēm man ir ļoti romantisks noskaņojums, un tad man patīk atgulties gultā, uzlikt romantisku mūziku un maigi spēlēties ar sevi, tikpat kā nepieskaroties ķermenim. Man patīk ar pirkstgaliem glaudīt krūtis, vēderu un ciskas un tad ļoti uzmanīgi un maigi glāstīt kājstarpi. Tā es varu darīt stundām. Reizēm es beidzu tik mierīgi un viegli, ka pati to gandrīz nepamanu.

Citreiz savukārt manas domas ir neķītras, tad es vēlos kaut ko nepiedienīgu un rupju. Tad es kaila nometos uz grīdas un bāžu savā dibenā baltas vaska sveces un reizēm ar matu fēnu pūšu savā starpenē un masturbēju ar gaisa plūsmu.

Es saprotu, ka tas ir nepiedienīgi, bet mani tas ļoti uzbudina. Es nekaunos no tā. Tomēr nezinu, ko darītu, ja māte mani pieķertu. Diez vai viņa mani saprastu. Taču es nedomāju, ka masturbējot kādam nodaru ko sliktu. Es piedzīvoju fantastiskas sajūtas un bez tām, šķiet, sajuktu prātā.»