Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kā sievietei atvairīt homoseksuālistu piedāvājumus

Ja tev patīk, ka uzmanību pievērš cita sieviete, un tu vēlies, lai šīs attiecības attīstītos, tad atklāj to viņai.

Bet, ja neesi noskaņota paplašināt savas seksualitātes robežas, pasaki skaidri: jebkura veida monoseksuālas attiecības tevi nesaista — ne tagad, ne nākotnē.

Ja esi nedaudz flirtējusi, izturējusies pārāk draudzīgi vai kā citādi saistījusi viņu pie sevis (varbūt pati to nenojaušot), tad atvainojies par pārpratumu un liec skaidri saprast — nekas romantisks jūsu starpā nenotiks, šāda veida eksperimenti tevi neaizrauj.

Ja viņa to uzņem saprotoši, neiebilst un tev tīri labi patīk, tad apsver — varbūt jūs nākotnē varat kļūt draudzenes?

Ja esi monoseksuāla, bet tev uzmanību pievērš pretējā dzimuma pārstāvis, tad ir divas iespējas. Ja spēj par savu seksualitāti runāt bez problēmām un viņš tev šķiet normāls puisis, atbildi: «Paldies par piedāvājumu, ja es būtu parasta meitene, tad noteikti to pieņemtu Bet man ir dažas jaukas draudzenes, kurām nav puišu, — es varētu tevi ar viņām iepazīstināt.»

Ja savu seksuālo orientāciju gribi turēt noslēpumā, saki: «Paldies, taču šaubos, vai manai otrajai pusei tas patiks.» — un nekavējoties dodies prom.