Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Godmanis atbalsta Šlesera priekšlikumus

Valdības vadītājs Ivars Godmanis (LPP/LC) konceptuāli atbalsta satiksmes ministra Aināra Šlesera (LPP/LC) priekšlikums par atbalsta sniegšanu kredītņēmējiem, portālam «Apollo» teica premjera un partijas LPP/LC preses sekretārs Edgars Vaikulis.

Viņš gan norādīja, ka šie priekšlikumi vēl jāizvērtē. Šlesers tos pieteicis izskatīšanai LPP/LC valdē, kura lems kā satiksmes ministra ierosinājumus virzīt tālāk.

Par Šlesera priekšlikumiem notikšot konsultācijas arī ar sabiedriskām organizācijām, jo tie nedrīkst palikt tikai kā politiski ierosinājumi, norādīja Vaikulis.

Vaikulis uzsvēra, ka būtu tikai loģiski, ja šajos apstākļos komercbankas domātu ne tikai par lielāku peļņu, bet arī kā palīdzēt iedzīvotājiem. Viņš gan atzīmēja, ka bankas par Šlesera priekšlikumiem jau ir paudušas negatīvu viedokli.

Šlesers pirmdien informēja

Ministrs arī norādīja, ka bankas ir veicinājušas ekonomisko krīzi, jo vedināja ņemt kredītus, kurus cilvēki tagad vairs nevar atmaksāt.