Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LHF: prēmijas saņēma 34 hokejisti

Prēmijas par sekmīgu startu pasaules čempionātā saņēmuši 34 Latvijas izlases spēlētāji, treneri, ārsti un menedžeri, šodien izplatītajā paziņojumā apgalvo Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā oficiālajā laikrakstā «Latvijas Vēstnesis» publicētajā paziņojumā bija teikts, ka par izcilu sniegumu 2008. gadā Halifaksā notikušajā pasaules čempionātā ar 4216,82 latiem apbalvots hokejists Rodrigo Laviņš. Tikpat liela naudas balva piešķirta arī Arvīdam Reķim un Aleksandram Ņiživijam, bet Georgijs Pujacs apbalvots ar 99,54 latiem.

Tomēr LHF uzsver, ka šie nav vienīgie prēmijas saņēmušie cilvēki un valsts piešķirtie finansiālie līdzekļi prēmijām veidojuši tikai desmito daļu no kopumā izmaksātajiem.

Kā aģentūru LETA informēja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretāre Vita Ļebedeva, prēmijas saņēmuši arī hokejisti Agris Saviels, Aleksandrs Jerofejevs, Aleksandrs Macijevskis, Aleksejs Širokovs, Armands Bērziņš, Dmitrijs Žabotinskis, Edgars Masaļskis, Guntis Galviņš, Herberts Vasiļjevs, Juris Štāls, Jānis Sprukts, Jēkabs Rēdlihs, Kaspars Daugaviņš, Krišjānis Rēdlihs, Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs, Mārtiņš Cipulis, Mārtiņš Karsums, Segejs Naumovs, Viktors Blinovs un Raita Ivanāna māte Vera Ivanāne.

Tāpat apbalvoti treneri Oļegs Znaroks, Harijs Vītoliņš un Mihails Vasiļonoks, ārsts Jānis Kvēps, fizioterapeiti Boriss Lavrenovs un Fjodors Mazurs, fiziskās sagatavotības treneris Jurijs Ždanovs, ekipējuma menedžeris Mihails Šostaks un ģenerālmenedžeris Māris Baldonieks.

Tomēr konkrētus prēmiju apjomus Ļebedeva atteicās izpaust, atrunājoties, ka to varot uzzināt pie pašiem sportistiem vai Valsts ieņēmumu dienestā (VID).