Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Vindava» nespēlēs Latvijas virslīgas čempionātā

Ventspils futbola klubs «Vindava», kas pagājušajā sezonā Latvijas čempionātā ieņēma astoto vietu, atteicies no dalības šīgada «LMT Virslīgas» turnīrā un arī no piedalīšanās 2009. gada Latvijas kausa izcīņas turnīrā.

Kā galvenos šāda lēmuma iemeslus klubs min atklātu pretdarbību no pilsētas sporta ierēdņu puses, jo Olimpiskā centra «Ventspils» vadība dažādos veidos kavējot futbola attīstību un atklāti lobējot citu sporta organizāciju intereses. Tāpat «Vindavas» komandas atteikumu sekmējušas finanšu un arī profesionālā futbola krīze Latvijā.

Tomēr nolemts saglabāt biedrību «Futbola Klubs «Vindava»» un turpmāk nodarboties ar bērnu, pusaudžu un senioru futbola atbalstīšanu un attīstīšanu, kā arī ar amatieru futbola atbalstīšanu.

Netiek izslēgta «Vindavas» atgriešanās iespēja profesionālajā futbola arēnā nākotnē. Kluba valde pauž cerību, ka situācija Latvijas ekonomikā, Latvijas futbolā un Ventspils sportā ātri atveseļosies, un pateicas kluba līdzjutējiem par «Vindavas» komandas sirsnīgo un pašaizliedzīgo atbalstu pēdējo gadu laikā.

«Vindava» «LMT Virslīgā» debitēja pagājušajā sezonā un jau pirms tās izteicās, ka Olimpiskā centra «Ventspils» vadība traucē kluba attīstību. Šī iemesla dēļ klubam savas spēles nācās aizvadīt uz mākslīgā seguma, bet pilsētas vadošais klubs «Ventspils» spēlēja Olimpiskā centra centrālajā laukumā.

Pašlaik vēl nav zināms «LMT Virslīgas» šīs sezonas dalībnieku sastāvs, bet tas kļūs zināms 15. janvārī pēc Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes sēdes. LFF preses sekretārs Mārtiņš Hartmanis iepriekš aģentūrai LETA prognozēja, ka jebkurā gadījumā arī nākamās sezonas turnīrā piedalīsies desmit komandas.