Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aurēlija pievērsusies baznīcai

Drīzumā atsāks rādīt «Neprāta cenas» sākuma sērijas, kur vienu no centrālajām lomām spēlē Aurēlijai Anužīte-Lauciņa. Pēc pirmās sezonas viņa atstāja seriālu un nu kļuvusi gluži vai cits cilvēks.

Aurēlija seriālā atveido Annu, viesnīcas īpašnieci, kura meklē kompromisu starp jutām un naudu, pagātni un pašas izsapņoto nākotni. Kad scenāristiem kļuva zināms, ka Aurēlija pēc pirmās sezonas grib atteikties no piedalīšanās turpinājumā, tika nolemts viņas Annu aizsūtīt un klosteri Francijā, tā teikt, pārdomāt dzīves jēgu.

Šī doma izrādījās pravietiska. Intervijā laikrakstam «TV Izklaide» viņa atklāj, ka pašlaik ir pilnīgi pievērsusies ģimenes dzīvei, jaunās mājas iekārtošanai Mežaparkā un kalpošanai Dievam. Viņa jautā: «Kurš svētdien ir bijis baznīcā? Esmu izgājusi tam cauri un zinu, kāda vērtība ir kalpot Dievam, nevis laicīgajai pasaulei.»

Jautāta par lomām, kuras viņa gribētu spēlēt, aktrise un nu jau vairāk mājsaimniece atteic, ka viņa savu talantu neiznieko. Ja būtu tādas lomas, kā, piemēram, Marija, tad spēlētu. Teātros tagad esot daudz izrāžu, bet jēgas maz. Un kā vārdā gan pamest ģimeni svētdienas vakaros? Jau minētajā intervijā Aurēlija uzsver, ka viņai ļoti nepatīk, ja atgādina, ka viņa apprecoties nu esot kļuvusi miljonāre, bet... arī šāda veida ciešanas esot jāpieņem.