Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nosaka laiku, kad atļauta preču piegāde Vecrīgas gājēju zonā

Sakarā ar nepieciešamību uzlabot tirdzniecības un citu uzņēmumu apkalpošanu un īpašumu apsaimniekošanu Vecrīgas teritorijā uz ielām, kuras apzīmētas ar ceļa zīmi Nr.415 «Gājēju un velosipēdu ceļš» sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā noteikts laiks, kurā transportlīdzekļi, kas apkalpo tirdzniecības vai citus uzņēmumus un veic ar īpašumu apsaimniekošanu saistītus darbus, atļauts pārvietoties un stāvēt, informē Rīgas Dome.

Pievest preces objektiem, kas atrodas tieši pie gājēju un velosipēdu ielām, atļauts darba dienās un sestdienās no pulksten 6 līdz 10 un svētdienās, kā arī svētku dienās no 6 līdz 14 – ar nosacījumu, ja nav citu piebraukšanas iespēju, netiek traucēta gājēju pārvietošanās, attiecīgo transportlīdzekļu pilna masa nepārsniedz piecas tonnas un transportlīdzeklis tiek novietots stāvēšanai ne ilgāk kā vienu stundu.

Novietojot transportlīdzekli stāvēšanai, tā salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, kad transportlīdzeklis novietots.

Rīkojums ir piemērojams gājēju un velosipēdu ielām Vecrīgas teritorijā, kuras robežas noteiktas pa 11.Novembra krastmalu, 13.Janvāra ielu, Aspazijas bulvāri, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāri, Torņa ielu, Pils ielu un Krišjāņa Valdemāra ielu.