Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicina Šleseru personīgi apmaksāt trūcīgo bērnu nokļūšanu skolās

Partija «Pilsoniskā savienība (PS) aicina  satiksmes ministru Aināru Šleseru iepludināt savu labajos gados gūto peļņu, lai nodrošinātu iespēju skolēniem no trūcīgajām un daudzbērnu ģimenēm veselu gadu braukt uz skolu bez maksas, portālam «Apollo» pavēstīja PS pārstāve Dace Balode.

Kā zināms, jau tagad daudzviet Latvijas novados un, iespējams, arī Rīgā bērni, kas aug trūcīgākās ģimenēs vai daudzbērnu ģimenēs, netiek laisti uz skolu, jo vecāki nespēj apmaksāt ceļu uz skolu, norāda partija.

«Šlesers kopā ar bankām visu laiku aicināja sabiedrību spiest gāzi grīdā, neko nerēķināt, neko netaupīt, pats dāļādams saviem draudziņiem naudīgus valsts amatus un šķērdēdams nodokļu maksātāju naudu pa labi un pa kreisi. Tagad, kad tik daudzi cilvēki ir zaudējuši un vēl zaudēs darbu un nezina, kā uzturēs ģimeni un nomaksās kredītus, tādiem bagātniekiem kā Šlesers jāatdod atpakaļ tā nauda, kurā tie iedzīvojušies,» norāda PS valdes priekšsēdētāja Sandra Kalniete.

«Mums ir konkrēts priekšlikums, ko darīt ar Šlesera kunga naudu – tā jānovirza vienai pavisam konkrētai sabiedrības daļai – skolēniem no trūcīgām un daudzbērnu ģimenēm, kuri tagad arvien biežāk sāk kavēt skolu, jo vecākiem nav naudas autobusa biļetei. Ja Šlesera kungs paziņotu, ka šā gada laikā šiem bērniem ceļš uz skolu būs bez maksas, tad viņš būs pelnījis sabiedrības un mūsu cieņu.»