Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šonedēļ «Weekend Crime» īpašais viesis būs DJ <i>Franzo Kolms</i>

Jau rītvakar «Radio bārs» savas durvis vērs ilgi gaidītajam, jau otrajam pasākumu sērijas «Weekend Crime» pasākumu sērijas speciālizlaidumam, kura īpašais viesis būs neviens cits kā apvienības «Tasty Soundz» pārstāvis – Franzo Kolms.

Kā jau iepriekš tika minēts, sākot ar decembri, vienu reizi mēnesī tiek rīkoti «Weekend Crime» pasākumu sērijas speciālizlaidumi, uz kuriem tiek pieaicināti kādi no Latvijā jau pazīstamiem dīdžejiem un šīs pasākumu sērijas atbalstītājiem. Atcerēsimies decembra pasākumu, kad par speciālizlaiduma viesi kļuva projekta «Flyingmice» dalībnieks, dīdžejs Rise. Šomēnes par speciālizlaiduma viesi tika izvēlēts dīdžejs un producents no Ogres, dīdžeju apvienības «Tasty Soundz» dalībnieks – Franzo Kolms.

Visa mēneša garumā «Weekend Crime» sadarbībā ar iknedēļas interaktīvo šovu «Wanted Online» piedāvā iespēju, klausītājiem iepazīties ar Franzo Kolma dīdžeja un producenta karjeru, to gaitām, iegūt nelielu ieskatu Franzo šīs nedēļas uzstāšanās, dzirdēt Latvijā populāru dīdžeju viedokli par Franzo un, protams, dzirdēt šo mākslinieku atbildot uz jautājumiem «Wanted Online» studijā 15. janvārī, plkst. 21:00. Visus raidījuma ierakstus joprojām iespējams noklausīties multimediju portālā «Boms.lv».


Šonedēļ pasākumā (15.01.2009)

  • Dīdžeju seti no Zzip, Franzo Kolms un Ratz Lukas
  • Intervijas ar «Discoteq TV» un Afro-Lindiņu (Nāc uz pasākumu un pastāsti savu stāstu, kāpēc atpūties ceturtdienā? Pastāsi mums un mēs pastāstīsim visiem!)
  • Deju super grupas «Aggressive» uzstāšanās
  • Fotografēšanās pie «Criminal» dēļa
  • Jaunu profilu izveide uz «Wanted» informācijas stenda.
  • Translācijas «BOMS.LV» ēterā jau no plkst. 20:00
  • Un tas viss – BEZ MAKSAS ar draudzīgu Face Control