Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Skuja: Krievijas un Latvijas attiecības nav naidīgas

Jaunais Latvijas vēstnieks Krievijā Edgars Skuja uzskata, ka Latvijas un Krievijas savstarpējās attiecības vērtējamas kā labvēlīgas un šobrīd nav iemesla bažām par attiecību pasliktināšanos. Tā viņš sacīja telekompānijas LNT raidījumā «900 sekundes».

«Krievijas attiecības ar Latviju noteikti ir labvēlīgas. Nevar būt runa par naidīgu attieksmi,» tā intervijā sacīja Skuja, norādot, ka Latvija šobrīd atjaunojusi veiksmīgu dialogu ar kaimiņvalsti.

Jautāts, kad beidzot notiks Valsts prezidenta Valda Zatlera vizīte Maskavā, vēstnieks nesteidzās sniegt pozitīvu atbildi. «Šāda līmeņa vizīte notiek tad, kad noslēdzas apjomīgs starpvalstu darbs. Jāpaveic milzīgs saturiskais darbs, lai runātu par vizītes laiku,» atklāja Skuja, norādot, ka šobrīd par konkrētiem vizītes termiņiem nevar runāt.

Jau ziņots, ka Latvijas vēstnieks Maskavā no janvāra ir  līdzšinējais Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Edgars Skuja.