Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krīgers: kūdītāji uz nekārtībām saskatījušies televizoru

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) vadītājs Pēteris Krīgers uzskata, ka provokācijas var notikt jebkuros masu pasākumos, taču domā, ka otrdien uz protestu akciju Doma laukumā sanākušie cilvēki nekārtības netaisīs.

Intervijā Latvijas Radio Krīgers atzina, ka, viņaprāt, tie, kas internetā izplatījuši aicinājumu vardarbīgi gāzt valsts varu akcijas laikā, ir cilvēki, kas vienkārši saskatījušies televīzijas sižetus par grautiņiem ārvalstīs, vai otrā gadījumā, šie cilvēki grib diskreditēt pasākumu. «Viens variants, ka saskatījušies televizoru, kur rādīts, kādas nekārtības notiek Francijā, vai Grieķijā. Otrs variants, ka šie cilvēki vienkārši grib diskreditēt akciju,» intervijā atzina Krīgers.

LBAS vadītājs kritizēja tos, kas interneta vidē pauž atbalstu akcijām, taču brīdī, kad patiešām jāiet uz mītiņiem, paliek mājās. «Mēs esam droši internetā, bet kad jāiet uz akcijām, tad bēgam krūmos,» sacīja Krīgers.

Krīgers intervijā arī klāstīja, ka LBAS otrdienas akcijā neplāno iestāties par Saeimas atlaišanu, bet par galveno prasību izvirzīs darba tiesību neaizskaramību.