Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Eiropas kausa izcīņas spēļu rezultāti

Eiropas kausa izcīņas apakšgrupu turnīra pēdējās kārtas spēļu rezultāti.

A apakšgrupa

  • «KK Zadar» (Horvātija) un Rīgas ASK 83:68. Ružičs 14, Džonsons 14, Gečevskis 13; Grafs 14, Helmanis 14.
  • «Chorale Roanne» (Francija) un Atēnu «Maroussi Costa Coffee» (Grieķija) 72:83. Pellēns 16, Hārpers 11; Mavrokefalides 22, Mavroeidis 16, Stīvensons 14.

B apakšgrupa

  • «Barons/LMT» un Kazaņas «Unics» (Krievija) 81:86. Aleksanders 18, Roudss 18; Kirksejs 21, Kuzjakins 15, Sokolovs 12.
  • Sofijas «Lukoil Academic» (Bulgārija) un Maskavas «Dinamo» (Krievija) 62:86. R. Stefanovs 11, Eikinss 9; Pargo 24, Monja 12, Bikovs 10.

C apakšgrupa

  • Stambulas «Besiktas Cola Turka» (Turcija) un «STB Le Havre» (Francija) 96:91. Beksters 33, Četmens 20, Jildirims 18, Orens 17; Tompsons 25, Sloters 23, Merjē 19.
  • Maskavas apgabala «Khimki» (Krievija) un Trevīzo «Benetton» (Itālija) 80:71. Delfino 19, Makkārtijs 18, Palasio 17; Nicevičs 14, Volless 12.

D apakšgrupa

  • «Bnei Hasharon» (Izraēla) un Saloniku «Aris BSA 2003» (Grieķija) 89:86. Robijs 21, Tapiro 20, Džeimss 16; Caldaris 29, Klārks 14, Nelsons 11.
  • Atēnu «Panellinios» (Grieķija) un Ankaras «Turk Telekom» (Turcija) 82:74. Radenovičs 20, Ņūlijs 16, Golemačs 12; Erdogans 14, Vinstons 13, Akpinars 13.

E apakšgrupa

  • Mariupoles «Azovmash» (Ukraina) un Lionas «ASVEL Villeurbanne» (Francija) 87:74. El-Amins 23, Serapinas 14, Nsonvu 10, Jarutis 10, Liščuks 10; Traore 19, Sī 14, Trutmans 11.
  • Viļņas «Lietuvos Rytas» (Lietuva) un «Kalise Gran Canaria» (Spānija) 74:64.

F apakšgrupa

  • Bambergas «Brose Baskets» (Vācija) un Belgradas «Crvena Zvezda» (Serbija) 53:67. Grīns 15, Rivera 11; Kovačs 12, Miloševičs 11, Stimačs 11.
  • «Spirou Charleroi» (Beļģija) un Žgožeļecas «PGE Turow» (Polija) 89:69. Volšs 17, Laličs 12, Hemiltons 11, Tabu 11, Matela 11; Hariss 18, Miļkovičs 12.

G apakšgrupa

  • Valensijas «Pamesa» (Spānija) un Boloņas «Fortitudo» (Itālija) 80:74. Miraljess 14, Olivers 13, Kuko 12, Viljamss 11; Huertass 17, Malaventura 13, Papadopulos 13.
  • «Artland Dragons» (Vācija) un Belgradas «FMP Zeleznik» (Serbija) 73:62. Fenns 20, Makintošs 15, Hess 14; Iličs 19, Samardžiskis 12.

H apakšgrupa

  • «CEZ Nymburk» (Čehija) un Vršacas «Hemofarm Stada» (Serbija) 80:82. Lī 25, Grejs 17, Benda 16; Pavkovičs 20, Markovičs 19, Marjanovičs 11.
  • Bilbao «Iurbentia» (Spānija) un Podgoricas «Budučnost» (Melnkalne) 69:66. Baničs 15, Pasaličs 12, Blūms 11; Dašičs 18, Gordičs 11.