Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Britu elitāro īpašumu cenu kritumā vaino ekonomisko krīzi Krievijā

Par vienu no galvenajiem iemesliem elitāro mājokļu cenu kritumam Lielbritānijā nekustamo īpašumu pārdošanas aģenti uzskata ekonomisko krīzi Krievijā. Pēc viņu domām tieši pircēji no Krievijas veidojuši šīs augstākās kategorijas mājokļu pircēju lielāko daļu. Sastapušies ar finansiālām grūtībām, krievi pametuši Lielbritānijas dārgo nekustamo īpašumu tirgu, raksta [s:21194]

Jau rakstījām, ka pēc britu nekustamā īpāsuma aģentūras «Knight Frank» datiem, elitāro mājokļu cenas Londonā krīt rekordstraujos tempos. Sākot no 2008. gada aprīļa mājām, kuru vērtība lielāka par 2,5 miljoniem sterliņa mārciņu (93,7 miljoni dolāru), cenas samazinājušās par 22%.

Bez tam, pašu dārgāko mājokļu segmentā cenu kritums sasniedzis jau 50%. Pēc speciālistu prognozēm tuvākajā laikā Lielbritānijā var sākties elitāro mājokļu masveida izpārdošana. Nav izslēgts, ka elitāro māju īpašnieku vēlme atbrīvoties no strauji vērtību zaudējošajiem īpašumiem varētu izraisīt paniku. NĪ aģenti atzīmē, ka Krievijā jau novērota tendence atbrīvoties no ekskluzīvajiem īpašumiem.

Bez tam, Krievijas pilsoņi tagad labāk dod priekšroku īpašumu iegādei reģionos ar stabilākām cenām, piemēram Francijā un Itālijā.