Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Doma laukums pilns ar protestētājiem [papildināta]

Otrdienas vakarā, īsi pirms protesta akcijas sākuma, Doma laukums ir pilns ar protesta atbalstītājiem un cilvēku skaits palielinās, novēroja portāls «Apollo».

Iedzīvotājiem rokās ir gan valsts karogi, gan arī plakāti ar dažādiem tekstiem. Jau pirms protesta akcijas oficiālā sākuma cilvēki jau sāka saukt «Atlaist Saeimu» un turpina to darīt, kad akcija jau sākusies.

Plakātus rotā dažādi uzraksti, piemēram, «Zatler, esi drosmīgs, atlaid Saeimu», «Demakova atkāpās un jums arī laiks», «Vācieties!!!Vācieties!!!Vācieties!!!», «Apturēt genocīdu pret latviešu tautu», «Prom no Saeimas», «Mēs par uzticamu Saeimu».

Dažādas organizācijas protesta dalībniekiem dala skrejlapas, pūlī plīvo arī partijas «Jaunais laiks», LSDSP, «Pilsoniskās savienības» un Zemnieku saeimas karogi.

Protesta akciju pavada arī uzmundrinošas mūzikas ritmi.

Kad uz skatuves kāpj kāds no runātājiem, viņa teiktais tiek pavadīts ar skaļām ovācijām, dažbrīd pat ar saucieniem «Atlaist Saeimu» pārbļaujot runātāju.