Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Diskvalifikācija Kambalu ir ietekmējusi pozitiīvi

Latviešu basketbolists Kaspars Kambala, kurš pēc atgriešanās no divu gadu diskvalifikācijas parakstīja līgumu ar Krievijas Superlīgas komandu Krasnojarskas «Jeņisej», intervijā Krievijas sporta ziņu portālam «championat.ru» atzina, ka diskvalifikācija viņam lielā mērā nākusi par labu.

«Lai cik tas nebūtu dīvaini, diskvalifikācija manu dzīvi lielā mērā ietekmēja pozitīvi,» secina Kambala, kurš tās laikā kļuva par profesionālu bokseri. «Iemācījos boksēties un sasniedzu zināmus panākumus arī boksa ringā, nezaudējot nevienu cīņu. Ja nebūtu diskvalifikācijas, profesionālajam boksam tā arī nekad nebūtu pievērsies.»

Kambala piebilda, ka Lasvegasā, tieši gatavojoties vienai no savām boksa cīņām, viņš iepazinies ar savu draudzeni, kura drīz dosies pie viņa uz Krasnojarsku. Tādēļ kopumā viņš divus bez basketbola pavadītos gadus nebūt nenožēlo.

Jautāts par basketbola spēles komponentiem, kurus Kambalam izdevās uzlabot diskvalifikācijas laikā, viņš atzina, ka ar basketbolu šo divu gadu laikā nodarbojās ļoti maz, tomēr bokss uzturēja viņu teicamā sportiskajā formā. 

«Jūtu, ka ir uzlabojies mans metiens no distances,» atklāj Kambala. «Tāpat esmu uzlabojis arī savu kustību koordināciju.»

Komentējot savu izvēli basketbolista karjeru turpināt Krasnojarskas klubā, centra spēlētājs izteicās, ka viņam bija arī citi piedāvājumi no Spānijas, Itālijas un Krievijas, bet «Jeņisej» jau diskvalifikācijas laikā izrādīja lielu interesi par Kambalu, turklāt šī komanda piedāvāja arī labākos līguma nosacījumus.

«Ļoti gribēju spēlēt Krievijā un izmantoju «Jeņisej» piedāvāto iespēju,» skaidro Kambala. «Krasnojarskas lielais attālums un klimatiskie apstākļi mani uztrauc vismazāk.»

«Pagaidām tikai iesildos, bet ar katru spēli jutīšos pārliecinātāks par saviem spēkiem,» savu sniegumu pirmajos Superlīgas mačos komentēja Kambala. «Komandā esmu lieliski iejuties, bet vēl vajadzīgs laiks. Uzskatu, ka nākotnē klubs būs daudz stiprāks un spēs sasniegt arī augstākus mērķus nekā vietas saglabāšana Superlīgā.»