Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgai grautiņos 50 000 latu zaudējumi, Saeimai – 19 000 latu

Otrdien vecpilsētā notikušo gratīnos Rīgas pašvaldībai radīti zaudējumi apmēram 50 tūkstošu latu apmērā, liecina Rīgas pilsētas izpilddirektora Andra Grīnberga apkopotā informācija.

Savukārt Saeimas ēkām nodarīti zaudējumi aptuveni 19 000 latu apmērā, liecina Saeimas Preses dienesta informācija.

Lielāko Rīgas pašvaldības zaudējumu veido policijai nodarītie zaudējumi par astoņu transportlīdzekļu bojāšanu – 46 000 lati.

Bruģakmens seguma labošana un uzkopšanas darbi prasīs 1300 latus, bet salauztās ceļa zīmes un demolētās atkritumu urnas nodarījušas salīdzinoši nelielus zaudējumus – pāris simtus latu.

Zaudējumi aprēķināti, neskaitot summu, kas būs jāizmaksā kā papildatalgojums par virsstundām uz ārkārtas situāciju izsauktajiem policijas darbiniekiem.

Par zaudējumu piedziņu pašvaldība lems pēc tam, kad kompetentās iestādes būs noskaidrojušas nekārtību vaininiekus un organizatorus. «Pilsēta sev radītos zaudējumus piedzīs līdz pēdējam santīmam,» norāda Grīnbergs.