Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Arī Godmanis ir noskaities uz Štokenbergu

Līdzīgi kā iekšlietu ministrs Mareks Segliņš (TP) arī premjerministrs Ivars Godmanis (LPP/LC) ir noskaities uz partijas «Sabiedrība citai politikai» līdzpriekšsēdētāju Aigaru Štokenbergu. Latvijas Televīzijas raidījumā «Kas notiek Latvijā» Godmanis pauda sašutumu par Štokenberga paziņojumiem, ka otrdienas vakara grautiņi valdošajai koalīcijai ir izdevīgi.

«Cilvēks, kas ir bijis ilgus gadus valdības premjera biroja loceklis, atbildīgs ministrs un ne tikai viens ministrs, cilvēks, kas vistiešāk zina, kā valdība strādā... Ja viņš paziņo, ka valdība ir bijusi ieinteresēta provokācijās... Nevaru uzskatīt šo rīcību nekā savādāk, kā politiķu necienīgu un nelietīgu rīcību,» sacīja Godmanis.

Savukārt Štokenbergs raidījumā, pretēji dienas laikā paustajam, paziņoja, ka uzņemas pilnu atbildību par to, kas otrdien notika – par grautiņiem, par ievainotiem policistiem, gan arī par izsistajiem stikliem. «Jā, es esmu par to atbildīgs,» atzina Štokenbergs.

Tomēr, viņš arī sacīja, ka viņam nevajadzēja savulaik vilcināties un pārliecināt Tautas partiju, bet jau toreiz vajadzēja partiju pamest un jau toreiz runāt, kādā postā, pēc viņa domām, šī koalīcija dzen valsti.

«Ja, esmu par to atbildīgs, un tas ir tas iemesls, kāpēc es šobrīd esmu politikā,» viņš uzsvēra, piebilstot, ka grib panākt, lai pašreizējā politiskā elite pilnībā noietu no politiskās skatuves.