Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vecrīgā varētu atjaunot barjeras

Lai gan tagad Vecrīgā var iebraukt ikviens, kurš to vēlas un par to nav jāiegādājas caurlaide, iespējams, ka drīzumā jau Rīgas dome pati varēs risināt satiksmes problēmas vecpilsētā, vēsta laikraksts «Diena».

Valdība drīzumā plānojot pieņemt kritērijus, kādos gadījumos pašvaldības pašas varēs noteikt īpašā režīma zonas.

Pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns (TP) trešdien Rīgas vēsturiskā centra saglabāšanas un attīstības padomes sēdē solījis, ka dome varēs pati izvēlēties, kā risināt satiksmes problēmas, tajā skaitā atjaunot barjeru sistēmu.

«Būs Ministru kabineta lēmums, tālāk dariet jūs, ko gribat,» sacījis ministrs.

Jau vēstīts, ka kopš šā gada sākuma Vecrīgai atcelti braukšanas ierobežojumi, taču to vietā ieviesti vairāki citi- vairākas ielas ir pārvērstas par gājēju ielām, kā arī pati vecpilsēta ir sadalīta zonās un autovadītāji nevar izbraukt cauri visai Vecrīgai –ar mašīnu var pārvietoties tikai pa konkrēto zonu, kurā šoferis iebraucis. Šādi ierobežojumi neapmierina gan Vecrīgā strādājošos, kuri pārvietojas ar auto, gan arī preču piegādātājus.