Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

PCTVL: Saeima jāatlaiž jau tagad

Partijas «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» (PCTVL) pārstāvji uzskata, ka Saeima neizpildīs Valsts prezidenta Valda Zatlera ultimātu, tāpēc parlamenta atlaišanu jārosina jau tagad.

«Konfrontācija starp varu un tautu Latvijā ir nonākusi vardarbīgā fāzē. (..) Nekādi protesta akciju aizliegumi nevarēs labot situāciju. Jums kā profesionālam mediķim ir zināms, ka jāārstē ir slimības cēloņi, nevis tās ārējie simptomi. Tautas neapmierinātības apspiešana ar valsts varas palīdzību novedīs tikai pie arvien pieaugošas sabiedrības radikalizācijas,» atklātā vēstulē Zatleram uzsver PCTVL.

«Mēs uzskatām, ka arī patreizējās valdības sastāva paplašināšana nevar nodrošināt izeju no situācijas, jo visi labējie politiķi, kuri var tikt pielaisti valdošajai koalīcijai, jau ir pabijuši pie varas un spekulatīvā kapitāla interesēs realizējuši pēc būtības to pašu, labējo un tautai nelabvēlīgo politiku.»

«Vienīgā pareizā izeja ir politiskās elites nomaiņa un tādu līderu nākšana pie varas, kuri ir spējīgi organizēt valsts ekonomikas ražojošā sektora atjaunošanu. Elites nomaiņa nevar notikt bez ārkārtas Saeimas vēlēšanām,» vēstulē norāda PCTVL.

Pēc partijas pārstāvju domām, ir pienākusi «liktenīgā stunda», kad prezidentam jāpierāda, ka viņam ir stingrs mugurkauls un griba».