Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tiesu izpildītāji mājokļus jaunceltnēs piedāvā «par sviestmaizi»

 Janvāra sākumā Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes interneta mājas lapā bija atrodami sludinājumi par 367 nekustamā īpašuma objektu izsolēm. Pirms mēneša tādu bija 330. Tas ir pēdējā gada laikā vislielākais rādītājs.

Izsolīti tiks 166 dzīvokļi, no kuriem 46 tiks izsolīti otro reizi (par 25% samazināta sākumcena) un vēl 28 dzīvokļi – trešo reizi (par 40% samazināta sākumcena). Tiesu izpildītāju datu bāzē ir atrodami arī sludinājumi par 100 zemes un meža gabalu izsolēm (17 otrās un 7 trešās izsoles), 42 ēkas (8 otrās un 5 trešās izsoles), kā arī 59 citu nekustamā īpašuma objektu izsoles, tādu kā garāžas, bēniņu telpas u.c. Starp citu, jāsecina, ka tieši sadaļā „Dažādi” atrodamie objekti pircējus interesē vismazāk, jo vairāk nekā puse no tiem (32) tiek izsolīti otro un trešo reizi.

Pētot izsoļu anotācijas, kataloga «m2» uzmanību visvairāk piesaistīja dzīvokļu izsoļu sludinājumi. Par vienu no interesantākajām ir uzskatāma 22. janvāra izsole, kurā otro reizi tiks izsolīts dzīvoklis jaunā Rīgas mājā Ciemupes ielā 2. Šī objekta, kura platība ir 129,5 kvadrātmetri, sākumcena ir 68 025 lati jeb 525 lati kvadrātmetrā.

 650-750 latu liela kvadrātmetra cena figurē divu citu Rīgas «jauno projektu» (Kaplavas ielā 5 un Bikstu ielā 6) dzīvokļu trešajās izsolēs.

 No sērijveida dzīvokļiem kategorijā «lēti» jāierindo trīsistabu dzīvoklis lietuviešu projektā Stūres ielā 5, kas 20. janvārī tiks izsolīts jau trešo reizi. Objekta sākumcena ir 23 640 lati jeb 356 lati par kvadrātmetru. Vai tam atradīsies pircējs?! Dzīvosim,