Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Miņins: jaunais bobs ir aizripojis

Pēc vakar aizvadītā pārceltā Pasaules kausa izcīņas posma Sanktmoricā, kurā Latvijas divnieks Jānis Miņins/Daumants Dreiškens izcīnīja ceturto vietu, Miņins portālā «nra.lv» sniedza komentāru par jauno bobu un trases īpatnībām.

«Kad saņēmām jauno divnieku, Sandis Prūsis saķēra galvu. Prece bija jauna, taču izskatījās, ka to kopā montējuši kaut kādi biroja darbinieki, kuriem no smalkām tehnikām nav nekādas saprašanas. Pirkām

tādu kā kaķi maisā... Nekas, Jaungada brīvdienas bija pašā laikā, un vēl Siguldā ķērāmies klāt pie boba apgūšanas,» sacīja Miņins.

«Saskrūvējām, Sandis izdomāja visādus niekus, un tagad simt reižu ir jāsit pie koka – bobs ir aizripojis. Pielikām klāt vēl jaunas slidas, un skats uz divniekiem kļūst pavisam cits, daudz cerīgāks,» priecīgs par jaunā boba iegādi ir stūrmanis.

Ar jaunajām kamanām Miņina divnieks ir piedalījies jau divos Pasaules kausa izcīņas posmos. Līdz jaunajam gadam braucot ar veco bobu, Miņins ar Daumantu Dreiškenu cīnījās nevis par vietu pirmajā desmitniekā, bet gan par tiesībām tikt pie braukšanas arī otrajā braucienā.

Par Sanktmoricas trasi Miņinam bija savs vērtējums: «Sanktmoricas trase ir ļoti specifiska – jo vēlāk startēsi, jo labākas izredzes uz augstāku vietu. Vajag piemēru? Lūdzu. Lange vakar startēja ar pirmo numuru un pirmajā braucienā palika, šķiet, astoņpadsmitais. Man pirmais brauciens varēja būt nedaudz labāks, un iespējams, ka tieši pirmajā braucienā arī atstāju tās pāris simtdaļas, kuru pietrūka līdz trešajai vietai.»

«Nedaudz kļūdījos trases lejas galā, arī zirga pakavā bija nieka kļūme, bet par otro braucienu man sev nav ko pārmest. Katru gadu šajā trasē ir jaunas nianses, kuras prasa laiku, lai piešautos, un man šķiet, ka esmu uzķēris visas nianses, un domāju, ka ar braukšanu sestdien un svētdien visam ir jābūt kārtībā. Noteikti rezerves vēl ir startā, kurš šodien nebija īpaši labs. Negribu attaisnoties, taču mani un Daumantu ir nedaudz pieķērusi slimība. Līdz Eiropas čempionātam vairs netrenēsimies un līdz sestdienai mums ir jābūt veseliem,» par abiem braucieniem pastāstīja Miņins.