Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Segliņš: grautiņiem atkārtojoties, policijas vadība zaudēs amatu

Ja vēlreiz atkārtosies līdzīgi grautiņi, kādi notika 13.janvārī Vecrīgā, tad tā būs pēdējā policijas vadības darba diena, piektdien pēc Nacionālās drošības padomes (NDP) sēdes žurnālistiem sacīja iekšlietu ministrs Mareks Segliņš (TP).

Segliņš izvairīgi komentēja, vai ir jau skaidrība par Vecrīgas grautiņu iemesliem, norādot, ka «šādiem paziņojumiem vēl nav īstais laiks».

Pēc NDP sēdes, kas ilga vairāk nekā četras stundas, sēdes dalībnieki sniedza skopus komentārus par pārrunāto, uzsverot, ka šāda informācija ir konfidenciāla.

Ārlietu ministrs Māris Riekstiņš (TP) norādīja, ka sēdes locekļi bijuši vienisprātis par Latvijas dalības starptautiskajās misijās turpināšanu, kā arī Latvijas vēstniecību ārvalstīs darba nodrošināšanu, neskatoties uz finansiālo situāciju.

Kā ziņots, Ministru prezidents Ivars Godmanis (LPP/LC) iepriekš kategoriski noraidīja jebkādus pārmetumus policijai saistībā ar Vecrīgā notikušajiem grautiņiem.