Brāļiem Šiciem 11. vieta Oberhofā

Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā kamaniņu sportā divnieku sacensībās šodien 11. vietu ieņēma Latvijas kamaniņu sportisti Andris un Juris Šici.

Divu braucienu summā Latvijas divnieks uzrādīja rezultātu minūte un 27,202 sekundes, no uzvarētājiem vāciešiem Tobiasa Vendla/Tobiasa Ārla atpaliekot 1,033 sekundes.

Vēl viena Latvijas ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš ieņēma pirmspēdējo, 19. vietu, uzvarētājiem zaudējot 2,161 sekundi.

Otro vietu šodien izcīnīja Vācijas pārstāvji Patriks Laitners/Aleksandrs Rešs, kuri no uzvarētājiem atpalika 0,062 sekundes, bet trešajā vietā palika vēl viens Vācijas divnieks Andrē Floršics/Torstens Vustlihs, kas Vendlam/Ārlam zaudēja 0,068 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc sešiem posmiem Šici ar 216 punktiem ir devītajā vietā, bet Gudramovičs/Kalniņš ar 106 punktiem atrodas 20. vietā. Pirmo vietu ieņem Kristians Oberštolcs/Patriks Grūbers no Itālijas, kuru kontā ir 480 punkti, bet par 75 punktiem atpaliek Vendls/Ārls.

Pasaules kausa posms šodien turpināsies ar vīriešu sacensībām, bet svētdien notiks sieviešu sacensības un stafete.