Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Godmanis sāk vizīti Korejā

Svētdien sākas Ministru prezidenta Ivara Godmaņa (LPP/LC) darba vizīte Korejas Republikā, aģentūru LETA informēja Valsts kancelejā.

Darba vizītes laikā no 18.janvāra līdz 21.janvārim Godmanis tiksies ar Korejas prezidentu Lī Mjungbaku, valdības pārstāvjiem, kā arī «Samsung Electronics», Korejas Mežu asociācijas, Korejas Starptautisko kravu pārvadātāju asociācijas un Korejas Mazo un vidējo uzņēmumu federācijas pārstāvjiem.

Pēc viesošanās Korejā Godmanis no 21.janvāra līdz 25.janvārim uzturēsies Japānā, kur tiksies ar Viņa Majestāti Japānas imperatoru Akihito, Japānas premjerministru Taro Aso, ārlietu, finanšu un ekonomikas ministriem, kā arī ar vairākām Japānas uzņēmēju asociācijām.

Vizītes laikā premjers ar abu Āzijas valstu pārstāvjiem pārrunās divpusējās sadarbības veicināšanu ekonomikas jomā.

Valstu amatpersonas pārrunās tirdzniecības un eksporta veicināšanas iespēju, īpaši Latvijas ostu un infrastruktūras izmantošanu Korejas un Japānas kravu transportēšanai uz Eiropu, Krieviju un NVS valstīm, Korejas un Japānas investīciju piesaisti loģistikas centru izveidei, biodegvielas ražošanai, mašīnbūves un elektronikas industrijai, kā arī runās par tūrisma attīstību.

Tāpat ar abu valstu amatpersonām Godmanis apspriedīs jautājumus, kas saistīti ar starptautisko ekonomisko situāciju, klimata izmaiņām un enerģētiku.