Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Trokšņi seksa laikā. Ko darīt?

Sirds dziļumos sievietes uzskata, ka viņām vienkārši ir jāzina viss par seksu.

Tāpēc bieži vien viņas kautrējas ko vaicāt — skaidro amerikāņu psihologs Maikls Beiders, grāmatas «Uzbudinājums» autors.

* * *

Mēs izvēlējāmies jautājumus par visaktuālākajām tēmām ar ekspertu atzinumiem.

Jautājums:

Bieži seksa laikā maksts rada kaut kādus šausmīgi nepiedienīgus trokšņus. Un tad kļūst tik neērti... Kas par lietu? Un kā no tā izvairīties?

Atbilde:

Tāda skaņa rodas tāpēc, ka no maksts izplūst gaiss.

Seksa laikā maksts sieniņas izplešas, lai tajā iekļūtu dzimumloceklis. Kad tas ieiet makstī, dzimumloceklis it kā iegrūž makstī gaisu. Pozas maiņa vai dzimumlocekļa dziļa ievadīšana izspiež gaisu — tādējādi arī rodas šī skaņa.

Tā mēdz notikt arī pēc seksa, kad maksts samazinās līdz savam parastajam izmēram un atkal izplūst liekais gaiss. Kaut arī šo skaņu uztver kā apkaunojošu, tā ir pilnīgi parasta situācija.

Ja tāds «nemuzikāls pavadījums» traucē gūt baudu seksa laikā, pamēģini šādu paņēmienu: pirms dzimumakta, guļot uz muguras, akurāti ar plaukstas apakšējo daļu paspied vēdera apakšdaļu. Tā tiks izspiests gaiss, kas jau paspējis iekļūt makstī.

Ja vari, tad palūdz savu partneri neieiet tevī pārāk dziļi un izvairieties no «sunīšu» pozas, kuras laikā tādas skaņas ir neizbēgamas.