Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Slakteris: 7,5 miljardu sarūpēšanai svešvalodas zināšanas bija pietiekamas

Finanšu ministrs Atis Slakteris vērtē, ka patlaban Latvijas sabiedrībā trūkst vienotības un izpratnes par valdības un parlamenta darbu. Viņš teic, ka sabiedrībā notiekot «īpatnēja spēle», jo valdība dara, bet citi tikai kritizē.

Slakteris Latvijas Radio pirmdienas rītā pauda, ka, viņaprāt, valdība līdz šim pieņēmusi pareizus lēmumus un būtiskas kļūdas nav pieļautas. «Mēs pieņemam pareizus lēmumus. Valdība strādā, bet citi to vien dara kā kritizē,» sacīja Slakteris.

Jautāts, kā ministrs jūtas pēc Valsts prezidenta Valda Zatlera paziņojumiem par jaunām sejām valdībā ar labām svešvalodu zināšanām, Slakteris pārliecinoši atbildēja, ka par savu vietu līdz nākamajām vēlēšanām jūtas drošs. «Ņemot vērā, kādas finanšu grūtības pārņēmušas pasaules valstis, 7,5 miljardu eiro aizņēmuma sarūpēšanai angļu valodas zināšanas gan man, gan valdībai bija pietiekamas,» — tā finanšu ministrs.

Tāpat ministrs klāstīja, ka, viņaprāt, no valdības reorganizācijas sabiedrība neko neiegūs. Līdzīgi viņš domā arī par parlamenta iespējamo atlaišanu. «Cilvēkiem grūti pieņemt, ka Saeima bija ievēlēta labajos laikos un tagad tai jārisina tik smagas lietas,» atzina ministrs.

Jautāts, vai nesenie grautiņi nevar ietekmēt starptautisko aizdevumu, Slakteris norādīja: «Kamēr tiek pildīta programma, tikmēr problēmām nevajadzētu būt.»