Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Apvienoti Parex un Hipotēku bankas bankomātu tīkli

Parex banka un Hipotēku banka parakstījušas līgumu par bankomātu tīklu apvienošanu. Līdz ar to kopējais abu banku bankomātu skaits sasniedz 202 bankomātus, portālam «Apollo» pavēstīja Parex bankā.

Parex banka ir iesaistīta arī bankomātu tīklā, kur iekļauti Parex bankas, «GE Money Bank» un Latvijas Krājbankas bankomāti, un šo banku klienti var izņemt naudu ar tādu pašu komisijas maksu kā Parex bankas bankomātos. Hipotēku bankas klienti uz  šādiem nosacījumiem var izņemt naudu arī Latvijas Krājbankas, Rietumu bankas un SEB bankas bankomātos, savukārt šo banku klienti — Hipotēku bankas bankomātos.

Līgums par tīklu apvienošanu starp Parex banku un Hipotēku banku attiecas uz visiem abu banku skaidras naudas izmaksas bankomātiem. Savukārt iemaksāt naudu savā kontā klienti varēs tikai to banku bankomātos, kurās klientam atvērts konts. Atgādinām, ka patlaban lielākajos tirdzniecības centros, Latvijas Pasta «Saktas» nodaļā un Parex bankas filiālēs darbojas 10 skaidras naudas iemaksas bankomāti.

«Kopīgi  meklējam tos sadarbības virzienus jaunizveidotā struktūrā, kas dotu papildu iespējas mūsu klientiem. Pirmais solis ir sadarbība maksājumu karšu jomā un bankomātu apvienošana, kas arī būtiski palielina abu banku darbības efektivitāti,» uzskata Parex bankas vecākais viceprezidents klientu apkalpošanas jautājumos un valdes loceklis Guntis Beļavskis.

Hipotēku bankas valdes priekšsēdētāja vietnieks un Parex bankas padomes loceklis Rolands Paņko atzina, ka «šo iespēju izmantojām ar mērķi uzlabot klientu apkalpošanas servisu, kā arī samazināt banku maksājumu karšu apkalpošanas izdevumus».

Parex bankas bankomāti ir koncentrēti Rīgā, lielākajos tirdzniecības centros un lielākajās Latvijas pilsētās, savukārt lielākā daļa Hipotēku bankas bankomātu atrodas Latvijas reģionos, rajonu centros un pagastos, piemēram, Aizkrauklē, Dobelē, Kuldīgā, Madonā, Preiļos, Valkā un citur.